Voetbalvereniging Sportclub Lochem

Het bestuur

G.A.F.M. ( Ger) ten Asbroek - Voorzitter

Taken:  Algemene leiding, beleid, personeel, KNVB
E-mailadres:  t.asbroek@kpnmail.nl
Telefoonnummer:  0573-257296
Mobiel:  06-51596801

Jakob Boelens - Vice-voorzitter

E-mailadres:  jpboel@xs4all.nl
Mobiel:  06-51453178

Gerrit Aanstoot - Penningmeester

E-mailadres:  aanstoot1952@gmail.com
Mobiel:  06-25155237

Daan Siebelink - Secretaris

E-mailadres:  daan.siebelink@kickmail.nl
Mobiel:  06-26793993

Cindy Ten Elshof - Bestuurslid

Taken:  Vrijwilligerszaken
E-mailadres:  cr.te@hotmail.com
Mobiel:  06-41521212

Sedat Cakmak - Bestuurslid - Vice secretaris

Taken:  Jeugd
E-mailadres:  sedat.cakmak.scl@gmail.com
Telefoonnummer:  0573-258624
Mobiel:  06-24804962

Andre Boonk - Bestuurslid

Taken:  Voetbalzaken
E-mailadres:  Karin.andre94@gmail.com
Telefoonnummer:  0573-255203

Wim Vossebelt - Bestuurslid

Taken:  Sponsoring
E-mailadres:  w.vossebelt@v-tron.eu
Mobiel:  06-53312493

Tom Schooltink - Bestuurslid

Taken:  Communicatie en PR
E-mailadres:  tom@oosterbreedte.nl
Mobiel:  06-17465115
Disclaimer | Login