Voetbalvereniging Sportclub Lochem

Programma en uitslagen


Vorige week
21-05-2018 tot 28-05-2018

21-05-2018 ToernooiJO11-1: NK JO11 Elite (9 tegen 9) info
Opmerking: Vervoer: Melle, Marin, Joeri; Wassen: Niels
21-05-2018 ToernooiJO13-1: North Sea Trophy Oostende (B)
21-05-2018 ToernooiJO15-1: North Sea Trophy in Oostende (B) 15e
21-05-2018 CompetitieSP Lochem 6-EGVV 2 6 - 2
22-05-2018 CompetitieGorssel JO13-2-SP Lochem JO13-4 5 - 3
Aanwezig: 17:30
22-05-2018 CompetitieSP Lochem JO15-6-Achilles JO15-4D 4 - 5
Aanwezig: 17:45
Opmerking: Wassen: Remco
22-05-2018 CompetitieSP Lochem JO17-4-CCW'16 JO17-3 6 - 2
23-05-2018 CompetitieFC RDC JO8-1-SP Lochem JO8-2 0 - 13
23-05-2018 CompetitieSP Lochem JO9-3-Longa '30 JO9-3G 3 - 5
23-05-2018 CompetitieGo Ahead JO9-1-SP Lochem JO9-2 3 - 4
23-05-2018 CompetitieSP Lochem JO11-7-GSV '63 JO11-1G 4 - 5
23-05-2018 CompetitieMarienheem JO11-1G-SP Lochem JO11-6 2 - 5
23-05-2018 CompetitieDZC '68 JO15-7M-SP Lochem JO15-5 1 - 7
24-05-2018 CompetitieSP Lochem JO9-4G-Blauw Wit '66 JO9-1G 3 - 9
24-05-2018 CompetitieHalle MO11-1-SP Lochem MO11-1 0 - 7
25-05-2018 19:30 CompetitieToernooi bij FC Zutphen-SP Lochem 35+ 2 (vrijdag)
25-05-2018 19:30 CompetitieToernooi bij Be Quick-SP Lochem 35+ 1 (vrijdag)
26-05-2018 09:00 CompetitieTeuge JO8-4-SP Lochem JO8-2
26-05-2018 09:00 CompetitieWVV '34 JO9-3G-SP Lochem JO9-5G info
Aanwezig: 08:00
Opmerking: Was: Faye. Rijden: Julian, Faye en Yasser
26-05-2018 09:00 CompetitieHector JO9-1-SP Lochem JO9-4G
26-05-2018 10:00 CompetitieTrias JO9-3G-SP Lochem JO9-3
26-05-2018 08:30 CompetitieSP Lochem JO9-2-De Zweef JO9-1G info
Veld: 4AA
Kleedkamer thuis: 5
Kleedkamer uit: 6
26-05-2018 09:45 CompetitieSP Lochem JO9-1-Longa '30 JO9-2 info
Veld: 4AA
Kleedkamer thuis: 11
Kleedkamer uit: 12
26-05-2018 08:30 CompetitieSP Lochem MO11-1-Longa '30 MO11-1 info
Scheidsrechter: Tijn van Houten
Veld: 2A
Kleedkamer thuis: 7
Kleedkamer uit: 8
26-05-2018 09:00 CompetitieTwenthe JO11-5-SP Lochem JO11-8
26-05-2018 08:30 CompetitieSP Lochem JO11-7-Neede JO11-3 info
Scheidsrechter: Bjorn Hietland
Veld: 4B
Kleedkamer thuis: 1L
Kleedkamer uit: 3R
26-05-2018 09:15 CompetitieKon. UD JO11-2G-SP Lochem JO11-6
26-05-2018 11:00 CompetitieSP Lochem JO11-5-Bon Boys JO11-4 info
Scheidsrechter: Jip Verveda
Veld: 4A
Kleedkamer thuis: 9
Kleedkamer uit: 10
26-05-2018 09:00 CompetitieHaaksbergen JO11-1-SP Lochem JO11-4
26-05-2018 10:15 CompetitieGrol JO11-4-SP Lochem JO11-3
26-05-2018 09:00 CompetitieTwenthe JO11-1-SP Lochem JO11-2
26-05-2018 09:45 CompetitieSP Lochem JO11-1-Vorden JO11-1 info
Opmerking: Wassen: Marin
Scheidsrechter: Jort Siebelink
Veld: 4B
Kleedkamer thuis: 2
Kleedkamer uit: 4
26-05-2018 08:30 CompetitieSP Lochem MO13-1-Zelos MO13-1 info
Scheidsrechter: Sven van Westerhuis
Veld: 1
Kleedkamer thuis: 5
Kleedkamer uit: 6
26-05-2018 12:30 CompetitieColmschate JO13-4-SP Lochem JO13-5
26-05-2018 11:45 CompetitieKon. UD JO13-2-SP Lochem JO13-4 info
Aanwezig: 10:15
Opmerking: Rijden; Hans, Marco, Luuk en Roel. Wassen Hans en Marco.
26-05-2018 09:00 CompetitieVorden JO13-3-SP Lochem JO13-3
26-05-2018 09:30 CompetitieSP Lochem JO13-2-DEO JO13-1G info
Scheidsrechter: Jan Hiemstra
Veld: 2
Kleedkamer thuis: 1R
Kleedkamer uit: 3L
26-05-2018 11:00 CompetitieSP Lochem JO13-1-Sc Overwetering JO13-1 info
Aanwezig: 10:00
Scheidsrechter: Sven van Westerhuis
Veld: 1
Kleedkamer thuis: 5
Kleedkamer uit: 6
26-05-2018 15:00 CompetitieST: Gorsel/ Epse MO15-1-SP Lochem MO15-2
26-05-2018 11:00 CompetitieHector MO15-1-SP Lochem MO15-1
26-05-2018 14:30 CompetitieSP Lochem JO15-6-Bon Boys JO15-4 info
Aanwezig: 13:45
Opmerking: Wassen: Jip.
Scheidsrechter: Alexander Penson
Veld: 2
Kleedkamer thuis: 9
Kleedkamer uit: 10
26-05-2018 13:00 CompetitieSP Lochem JO15-5-DEO JO15-2G info
Aanwezig: 12:15
Opmerking: Wassen: Tuller
Scheidsrechter: Mats van der Plaats
Veld: 2
Kleedkamer thuis: 11
Kleedkamer uit: 12
26-05-2018 13:00 CompetitieRuurlo JO15-3-SP Lochem JO15-4
26-05-2018 12:30 CompetitieSP Lochem JO15-3-Witkampers JO15-2 info
Scheidsrechter: Mike Kolkman
Veld: 4
Kleedkamer thuis: 2
Kleedkamer uit: 4
26-05-2018 13:00 CompetitieSJO Oeken/ Brummen JO15-1-SP Lochem JO15-2
26-05-2018 13:00 CompetitieSP Lochem JO15-1-SDV Barneveld JO15-1 info
Aanwezig: 12:00
Opmerking: Wassen: Wilmer
Scheidsrechter: N. Emaus
Veld: 1
Kleedkamer thuis: 7
Kleedkamer uit: 8
26-05-2018 14:00 CompetitieSP Lochem JO17-4-Schalkhaar JO17-6 info
Scheidsrechter: Michiel Haarman
Veld: 4
Kleedkamer thuis: 5
Kleedkamer uit: 6
26-05-2018 14:30 CompetitieDEC '10 JO17-1-SP Lochem JO17-3
26-05-2018 11:00 CompetitieEefde 17-1G-SP Lochem JO17-2 info
Aanwezig: 09:15
Opmerking: Rijden Sam Luc Andres Jonas Luuk. Wassen andres
26-05-2018 12:45 CompetitieFC Winterswijk JO17-1-SP Lochem JO17-1
26-05-2018 15:05 CompetitieWarnsveldse Boys JO19-2-SP Lochem JO19-3
26-05-2018 15:45 CompetitieSP Lochem JO19-2-Ulftse Boys JO19-1 info
Aanwezig: 15:00
Opmerking: Wassen: Wouter. Schoonmaken kleedkamers: Damey en Wouter
Scheidsrechter: Henk Horsman
Veld: 4
Kleedkamer thuis: 2
Kleedkamer uit: 4
26-05-2018 14:30 CompetitieSP Lochem JO19-1-Zelos JO19-1 info
Scheidsrechter: Mike Kolkman
Veld: 1
Kleedkamer thuis: 1
Kleedkamer uit: 3
27-05-2018 12:30 ActiviteitJO19-1: Keukendienst info
Aanwezig: 12:30
Opmerking: Laurens, Mike en Daan
27-05-2018 09:30 CompetitieSP Lochem 5-Markelo 9 info
Scheidsrechter: Henk Horsman
Veld: 4
Kleedkamer thuis: 5
Kleedkamer uit: 6
27-05-2018 10:30 CompetitieHalle 2-SP Lochem 4 info
Aanwezig: 09:15
Opmerking: Wassen: Rens. Rijden: Luke, Tom, Wouter Tim
27-05-2018 10:30 CompetitieSP Lochem 3-FC Winterswijk 7 info
Scheidsrechter: Ferdinand Aries
Veld: 2
Kleedkamer thuis: 1
Kleedkamer uit: 3
27-05-2018 10:30 CompetitieFC Eibergen 2-SP Lochem 2 info
Scheidsrechter: H. Schippers
27-05-2018 14:00 CompetitieSP Lochem 1-Warnveldse Boys 1 info
Scheidsrechter: A. van der Beek
Veld: 1
Kleedkamer thuis: 2
Kleedkamer uit: 4
28-05-2018 19:00 CompetitieHSC'21 JO15-4-SP Lochem JO15-6 info
Aanwezig: 17:30
Opmerking: Wassen: Martijn. Rijden: Remco, Hugo, Martijn, Tom
Disclaimer | Login