Voetbalvereniging Sportclub Lochem

Indeling (voorlopig) pupillen najaar 2018

JO13-1 1e klasse 06
Rood Zwart JO13-1
Witkampers JO13-1G
Markelo JO13-1G
Lochem SP JO13-1
HSC '21 JO13-1G
Eefde SP JO13-1G
Excelsior'31 JO13-2
Helios JO13-1
FC Eibergen JO13-1G
ST: Reunie/GSV '63 JO13-1
ABS JO13-1


JO13-2 2e klasse 07
Witkampers JO13-2G
Lochem SP JO13-2
Bon Boys JO13-2
Holten JO13-1
DEO JO13-1G
Enter Vooruit JO13-1
WVV '34 JO13-1
Bentelo JO13-1
FC Eibergen JO13-2
GFC JO13-1
Neede JO13-1
Enter JO13-1G


JO13-3 3e klasse 08
FC Winterswijk JO13-2G
Terborg JO13-2
Lochem SP JO13-3
FC Trias JO13-2
Grol JO13-3
FC Zutphen JO13-3
AD '69 JO13-1
Varsseveld JO13-2
Dinxperlo JO13-1
SJO MEC/Bredevoort JO13-1G
ST: KSV/Erix JO13-1


JO13-4 5e klasse 09
Lochem SP JO13-4
Ratti JO13-1G
Warnsveldse Boys JO13-2
HC '03 JO13-3G
Vorden JO13-3
Eerbeekse Boys JO13-4
Voorst JO13-2G
Be Quick Z. JO13-2
FC Zutphen JO13-5
Hoven De JO13-1
Dierense Boys JO13-2
SJO Oeken/Brummen JO13-4G


JO12-1 Hoofdklasse 04
DVV JO12-1
DCS JO12-1
FC Zutphen JO12-1
DZC '68 JO12-1
Lochem SP JO12-1


JO12-2 2e klasse 05
Doesburg SC JO12-1
SJO Oeken/Brummen JO12-1
FC Zutphen JO12-2
FC Winterswijk JO12-2
DZC '68 JO12-3
Longa '30 JO12-3
Lochem SP JO12-2
VIOD JO12-1
Warnsveldse Boys JO12-2
RKZVC JO12-1
AZSV JO12-2


JO12-3 3e klasse 12
DZC '68 JO12-7
Lochem SP JO12-3
SV Basteom JO12-1
Warnsveldse Boys JO12-4
AZC JO12-2
Doesburg SC JO12-2
EDS JO12-1
SJO Oeken/Brummen JO12-2
FC Zutphen JO12-6
FC Zutphen JO12-7
v.v. Dieren JO12-1
Eefde SP JO12-1G


JO11-1 hoofdklasse 04
FC Winterswijk JO11-1
Lochem SP JO11-1
Warnsveldse Boys JO11-1
FC Trias JO11-1
AZSV JO11-1
Grol JO11-1
DZC '68 JO11-1
VIOD JO11-1G
FC Eibergen JO11-1
AZC JO11-1
SJO Oeken/Brummen JO11-1G


JO11-2 1e klasse 07
Rood Zwart JO11-1
Witkampers JO11-1G
Markelo JO11-1
Lochem SP JO11-2
Vorden JO11-1
Enter Vooruit JO11-1
WVV '34 JO11-1
Heeten JO11-1G
Reunie JO11-1
ABS JO11-1
Enter JO11-1


JO11-3 2e klasse 09
Markelo JO11-2G
Lochem SP JO11-3
Bon Boys JO11-2
Longa '30 JO11-2
Holten JO11-1
Ruurlo JO11-2
Excelsior'31 JO11-2
FC Eibergen JO11-2
RKZVC JO11-1
Neede JO11-1
Hector JO11-1


JO11-4 3e klasse 16
Schalkhaar JO11-3
Witkampers JO11-2
Lochem SP JO11-4
Colmschate JO11-2
Twello SV JO11-3
Blauw Wit'66 JO11-1
Activia JO11-1
CCW '16 JO11-1
FC RDC JO11-1
ABS JO11-2
AZC JO11-3G
SJO Oeken/Brummen JO11-3
AZC JO11-2


JO10-1 hoofdklasse 04
Quick '20 JO10-1
Victoria '28 JO10-1
Grol JO10-1
AZSV JO10-1
Avanti W. JO10-1
FC Winterswijk JO10-1
Bon Boys JO10-1
Longa '30 JO10-1
Lochem SP JO10-1
Vogido JO10-1
FC Trias JO10-1G
De Tubanters1897 JO10-1


JO10-2 1e klasse 06
Markelo JO10-1
Ruurlo JO10-1
Pax JO10-1
FC Zutphen JO10-1
AZSV JO10-2
FC Winterswijk JO10-2
FC Eibergen JO10-1
Longa '30 JO10-2
Lochem SP JO10-2
VIOS B. JO10-1
FC Trias JO10-2
Witkampers JO10-1


JO10-3 2e klasse 08
VIOD JO10-3
HC '03 JO10-1
DEO JO10-2G
FC Zutphen JO10-3
DCS JO10-3
Warnsveldse Boys JO10-2
SDOUC JO10-1
DZC '68 JO10-4
Longa '30 JO10-4
Lochem SP JO10-3
AZSV JO10-4G


JO10-4 3e klasse 34
Markelo JO10-3
Enter Vooruit JO10-2
Hector JO10-1
GFC JO10-2
Holten JO10-3
RKSV JO10-1
Lochem SP JO10-4
Excelsior'31 JO10-7
Excelsior'31 JO10-8
Sportclub Rijssen JO10-1G
Twenthe JO10-2
Witkampers JO10-2


JO9-1 hoofdklasse 07
csv Apeldoorn JO9-1
Schalkhaar JO9-1
Rohda R. JO9-1
Robur et Velocitas JO9-1
Lochem SP JO9-1
Colmschate JO9-1
Groen Wit'62 JO9-1
WSV JO9-1
Sportclub Deventer JO9-1
FC Zutphen JO9-1
SJO Oeken/Brummen JO9-1


JO9-2 2e klasse 05
Concordia-W JO9-1
DVC '26 JO9-2G
Lochem SP JO9-2
v.v. Dieren JO9-1
VVG '25 JO9-1
HC '03 JO9-1G
Vorden JO9-1
Eefde SP JO9-1G
DZC '68 JO9-3
FC Zutphen JO9-2
AZC JO9-1G


JO9-3 3e klasse 15
Rohda R. JO9-3
Witkampers JO9-2
Hulzense Boys JO9-2G
Lochem SP JO9-3
Colmschate JO9-4
Haarle JO9-1G
SDOL JO9-1
Holten JO9-2
Blauw Wit'66 JO9-1G
Heeten JO9-1
Lemelerveld JO9-3G


JO9-4 4e klasse 09
Lochem SP JO9-4
Zelos JO9-1
v.v. Dieren JO9-2
SV Basteom JO9-1
Eerbeekse Boys JO9-3
DZC '68 JO9-5
Klarenbeek SC JO9-1
SVBV JO9-1
FC Zutphen JO9-3
FC Zutphen JO9-4
Keijenburgse Boys JO9-1
Doetinchem JO9-1


JO9-5 6e klasse 07
Markelo JO9-3
Lochem SP JO9-5
Warnsveldse Boys JO9-2G
Rietmolen JO9-2G
Enter Vooruit JO9-3
Excelsior'31 JO9-3
FC Eibergen JO9-5
Twenthe JO9-3
ABS JO9-3
ABS JO9-4
Enter JO9-3


MO13-1 2e klasse 05
Colmschate MO13-2
ST: Sportclub Deventer/FC RDC MO13-1
Excelsior'31 MO13-2
Helios MO13-1
Hellendoorn v.v. MO13-1
Enter MO13-1
Lochem SP MO13-1
Blauw Wit'66 MO13-1
WSV MO13-1
ST:Vorden/Socii MO13-1
SJO Oeken/Brummen MO13-1
ST: GFC/Twenthe MO13-1


MO11-1 2e klasse B
Terborg MO11-1
Zelos MO11-1
Longa '30 MO11-1
AZSV MO11-1
DZSV MO11-1
Grol MO11-1
FC Zutphen MO11-1
Ulftse Boys MO11-1
Neede MO11-1
Lochem SP MO11-1
DZSV MO11-2
Zelhem MO11-1

Het 100 jarig jubileum

Bezoek de Jubileumwebsite!

Disclaimer | Login